Lewandowski REKORDOT döntött! KILENC gólt lőtt a LEICESTER CITY! ► Bajnoki körkép

🎁👕 Tiki-Taka Shop:
🌍 Tiki-Taka Web:
► Tiki-Taka Insta:
► Tiki-Taka Facebook:

ℹ️ Videó infó:

– Rangadót nyert a Liverpool; Gólparádét rendezett a Leicester City a Premier Leagueben!
– Hozta a kötelezőt a Bayern München, újra botlott a Dortmund a Bundesligában!
– Újabb vereségét követően már csak három pont választja el a Milan-t a kiesőzónától az olasz bajnokságban!
– Győzött és átvette a vezetést az újonc Granada a La Ligában!
– Hengerelt a Paris SG a Marseille elleni rangadón a Ligue 1-ben!

Nézd meg videónkat, hogy értesülj a topligák legutóbbi eredményeiről és fontosabb történéseiről!

📧 Elérhetőségem ► mikebalazs@tikitakatv.hu

🎥 Szöveg & Videó: Balázs
🔊 Narrátor: Bálint László

► The author of the channel does not claim any rights to the photos contained in the film. The materials are used on the basis of the right of citation under fair use, in order to allow viewers to better understand the information presented.

► A videóban felhasznált képek nem a csatorna szerzőjének tulajdonát képezik. Az anyagokat a méltányos felhasználási jog (Fair use) alapján használja, hogy a nézők jobban megértsék a bemutatott információkat.

Zene: Jeremy Blake – Stardrive (Youtube audio library)

Category
Tags
No Tag

27 Responses

1. Tiki-Taka TV says:

Elképesztő, amit Lewandowski idén művel! Szerintetek van nála jelenleg jobb középcsatár a világon? 🤔

2. József Balyi says:

Lehet csak az én hülyeségem hogy minden második hír valami "rekord" és ez már kicsit elcsépelt. Minden gólra fel lehet húzni valami rekordot. (pl. Az első játékos a Bundesliga történetében aki zöld hajjal lő tizenegyest bal lábbal az első félidő utolsó 5 percében"…)
    Ez egy kisarkított példa de kb hasonló triviális dolgokat is úgy közöltök mintha az évszázad rekordja lenne

3. Ronaldo Lakatos says:

7:57 Puliszics

4. Fiatal Gyilok says:

Ez hülyeség a City idén hozta le az 5-0ás félidős meccset a Watford ellen valamit nagyon benéztél