TIKI-TAKA: Světlice na Slavii. Bude mít uzavřený stadion?V nedělním utkání s Olomoucí fanoušci Slavie porušili podmínku za výtržnosti a házeli světlice do sektoru hostů. Jaký názor mají na tohle odsouzeníhodné chování hosté včetně brankáře sešívaných Ondřeje Koláře?

Talk show TIKI-TAKA můžete sledovat v O2 TV, nebo přes O2 TV HBO a Sport Pack, který je nyní pro všechny zdarma! ▶

Ten nejlepší sportovní program –
► Web •
► Facebook •
► Instagram •
► Twitter •

source: https://dinhk.net/

Xem thêm các bài viết về Giải Trí: https://dinhk.net/category/giai-tri/

22 thoughts on “TIKI-TAKA: Světlice na Slavii. Bude mít uzavřený stadion?”

 1. Tvrdé jádro fanoušků? Chuligáni a primitivismus. Viděl jsem světlici v břiše člověka. Dělobuch může velmi tvrdě zranit. Ale když si přejete aby tvrdé jádro chuligánů začalo používat granáty tak jste na dobré cestě. Třeba to pak zase budete omlouvat, že granát není výbušnina a na stadion patří však to bude cool sranda. Slušní lidé na fotbal už přestali chodit. Dívat se na mladé lidi jak demolují, ubližují, ničí je výsledkem této kapitalistické kultury. Děkuji

 2. Po dnešních (5.8.2019) záběrech od policie zavřít stadion na 3 utkání a v případě opakování na dalších 5. Je tam vidět ten obrovský strach ostatních normálně myslících diváků…. Pyro na stadiony nepatří a když poslouchám názory fotbalistů, tak to nemají v hlavě v pořádku….

 3. Dabing obecně je tragédie.Ve většině zemích, zvlášť sever je vždy originál s titulky.Z druhý strany uznávám,že právě zrovna u Jima C.mám dabing rád, až na pár filmů, kde ho dabuje Dejdar, to fakt nemůžu. jinak Tiky Taka super jako vždy.

 4. Kluby lezou temto radoby fanouskum do prdele, tak at se pak nedivej. Takovehle zmetky na miste striskat, vyslic do naha a poslat na autobus.

 5. hezká věta,"Fanoušci nás podporují když se nedaří",a co bylo v sezoně 13/14 když sešívky málem spadly???prázdný Eden byl,Slávista = fanoušek úspěchu

 6. Pepa Klíma fotbalový odborník 😀 Proboha…
  A pan Alza taky dělá jak kdyby nevěděl jak to s tím pronášením funguje. Trestanec 😀

 7. Eh?! Tři socialističtí inženýři (novináři) zase řeší něco, čemu absolutně nerozumí. Chcete-li získat lepší vhled do situace, doporučuji:
  https://youtu.be/-oapO3FfYaA
  Ovšem respekt před hráči, že vyjádřili, byť kulantně, svůj názor. Také přidám svůj nepodstatný názor, že ty házeče bych poslal do Olomouce, ať jim to vysvětlí. Jinak pyro mně u fotbalu spíše překáží, ale jednostranné zákazy a ignorance ostatních nikdy nic nevyřeší.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *